Львів – одне з найбільших міст України, музей під відкритим небом. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться величезна кількість пам'яток архітектури. Львів називають культурною і туристичною столицею України. Протягом останнього десятиліття місто отримало статус одного з найбільш популярних туристичних об’єктів Європи.

Львів було засновано королем Данилом Галицьким, який назвав створене поселення на честь свого сина Лева. Першу писемну згадку про місто знаходимо у Галицько-Волинському літописі, де йдеться про величезну пожежу яка сталась у місті Холмі у 1256-му році. Мовляв, пожежа була настільки великою, що її було видно навіть за багато кілометрів, а саме у Львові.

З плином століть місто розвивалося і переживало різні історичні епохи. У XIII столітті Львів став столицею Галицько-Волинського князівства, а у 1356-му році здобув Магдебурзьке право, яке юридично закріпило права і свободи міщан, їх право на самоуправління. З часом місто набуло статусу важливого торговельного і транзитного центру. Починаючи з XVIII століття, коли Львів перебував у складі Австро-Угорської імперії, місто стає відомим завдяки технічним інноваціям. Саме до міста Лева у 1861-му році прибув перший потяг на території сучасної України.

Протягом свого існування Львів відчував вплив різних культур, а участь в його розбудові і розвитку брали не лише українці, а й греки, італійці, австрійці, вірмени та багато інших національностей. Особливо добре це помітно на архітектурних пам’ятках. Вони поєднали у собі українське народне мистецтво, східну та західну культури. Крім цього, Львів є центром книговидання, винаходів, ремесел, і мистецтв.

Місто Лева – це площа Ринок, де багато століть тому розташовувався магістрат, палаци і будинки відомих городян. Це Національний університет імені Івана Франка, один з найстаріших у Центральній Європі та перший заснований в Україні університет. Це Національний Академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, на сцені якого виступали всесвітньо відомі виконавці. Львів – це національна ідея, яка живе в серцях кожного мешканця міста.

«Львів - відкритий для світу» – саме таким є гасло міста, що символізує відкритість та привітність львів’ян. Тут щороку відбуваються десятки фестивалів на будь-який смак: музичні, театральні, кулінарні. У Львові багато музеїв, церков, які репрезентують різні конфесії та віросповідання.

У Львові жили і творили сотні видатних вчених, науковців, літераторів. Крім того, Львів є спортивним містом. Вважається, що 14 липня 1894-го року у Львові відбувся перший в українській історії футбольний матч. У 2012-му році чотири польських та чотири українських міста, в тому числі Львів, приймали поєдинки Чемпіонат Європи. А ще у Львові жодного разу не поступалася національна збірна України з футболу, зігравши на стадіонах «Україна» та «Арена Львів» загалом 15 матчів, у 13-ти з яких здобула перемоги. У 1963-му році у Львові було засновано «Карпати», які за свою більш, ніж півстолітню історію завоювали серця багатьох прихильників і стали відомими далеко за межами України!