Офіс клубу

Офіс клубу знаходиться в центрі міста, на вулиці Вороного, 3.

Саме тут формуюється клубна політика і визначаються напрямки руху карпатівської діяльності. Клубне керівництво тримає тісний контакт із відділами комерції, маркетингу та інформації.

Зручно, що тут же знаходиться і центральний «Фанат» - магазин-музей клубу, де регулярно відбуваються найрізноманітніші заходи, зокрема зустрічі гравців і тренерів із своїми уболівальниками.

Медико-реабілітаційний центр ФК «Карпати»

Перлиною «Карпат» є база головної команди у Брюховичах – медико-реабілітаційний центр ФК «Карпати». Новітня будівля з усіма необхідними для футболістів об’єктами відпочинку, лікування та реабілітації вважається однією з кращих в Україні.

Сама база, що оточена сосновим лісом, складається із кількох блоків. Найновіше медичне обладнання, сауни, парні, басейн, гідромасажні ванни, тренажерний зал знаходяться на першому поверсі. Другий поверх бази – це нарадчі кімнати для тренерів, кабінет Президента, технічні приміщення для монтажу та відеозаписів, а також зал для теорії. Інтер’єр та екстер’єр прикрашені клубними гербами, фотографіями футболістів та пам’ятними подіями з життя «Карпат». Саме на базі «Карпат» відбуваються різноманітні зустрічі із усіма категоріями уболівальників команди.

Стадіон «Україна»

Легендарна «Україна» ще не так давно не лише приймала матчі «Карпат» у чемпіонатах України. Тут відбувалися поєдинки групового раунду Ліги Європи, тут зі стовідсотковим показником усіх своїх суперників перемагала збірна України.

Збудований у 1963 році, розташований у центральній частині міста, у Снопківському парку, пам’ятці садово-паркового мистецтва, стадіон «Україна» є домашнім стадіоном ФК «Карпати».

У 1999 році об’єкт реконструювали та встановили індивідуальні пластикові сидіння. Розрахований на 28 051 місце. Влітку 2007 р. встановлено новий газон.

Більше інформації...

Стадіон «Прогрес»

«Прогрес» – затишний стадіон, що використовується для тренувань молодіжної та юніорської команд клубу. Тут також відбуваються різноманітні дитячі турніри, а також найбільший фан-фестиваль у Європи – «Єврофан».

Тренувальні поля

Тренувальні поля – особлива тема для ФК «Карпати». Попри різноманітні бюрократичні перепони та супротив з боку чиновників, львівський клуб знайшов немало коштів для спорудження високоякісних полів із натуральним та штучним покриттям для того, щоб вихованці СДЮШОР «Карпати» та Академії ФК «Карпати» мали можливість тренуватися та грати на високому рівні. Чого варті лише так звані «верхні» поля стадіону «Україна»?!

Десятки років на місці, де зараз виблискують смарагдовим сяйвом ідеальні газони, були пустирі та звалища, а діти тренувалися на піску та тирсі. Поля, створені професіоналами із підрозділу «МЕГАзон» – гордість львівського клубу, його вклад у зростання талантів Західного регіону, подарунок для нащадків галицького футболу.